Tytki Grubymi Nićmi szyte

Przygody płodnej Grubej Igły, która w poszukiwaniu swojego księcia z bajki skacze z materiału na materiał.
Ponieważ w szale namiętności nie zważa na konsekwencje, na świat wciąż przychodzą jej kolejne dzieci- TYTKI

Wszystkie TYTKI są na sprzedaż, oprócz tych, które już zostały kupione. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić podobną. Lub zupełnie inną. Swoją własną TYTKĘ Grubymi Nićmi szytą.

wtorek, 10 czerwca 2014

NAJLEPSZA TYTKA DLA NAJLEPSZEJ MAMY

Jakiś czas temu u Sąsiadek Gruba Nić Szyjąca odświeżała z grupą dzieciaków stare koszulki, zdobiąc je i malując. I w tajemnicy przed Grubą Nicią Piszącą, Gruba Nić Szyjąca wraz z córką tej pierwszej zrobiły Piszącej fantastyczną niespodziankę. Na starej koszulce córki powstał piękny napis z bardzo prostym a jednocześnie najpiękniejszym wyznaniem: KOCHAM MOJĄ MAMĘ. Przekaz jest wzruszający, tym bardziej, że za kilka lat, albo nawet wcześniej, noszenie takiej koszulki przez córkę może być towarzyskim obciachem, na koszulce będzie można kochać któregoś z Justinów- a to Biebera, a to Timberlake'a albo chłopaków z One Direction... ale mamę to już tylko po cichu, bez obnoszenia się z tym. 
Dlatego, kochane mamy, warto uzbroić się w jedną z tytek: albo taką z opisem dość ogólnym, ale przecież pasującym do każdej z nas:

albo jak to się ładnie teraz nazywa- spersonalizowaną. Jedną taką już z dumą nosi nasza sąsiadka Iwona:


Tytki są całoroczne, nie tylko na Dzień Matki. Bo chociaż nasze dzieci będą miały w swoim życiu należny im czas buntu i niechęci do publicznego okazywania nam uczuć, to my zawsze będziemy dumne z tego, że jesteśmy ich mamami. 

1 komentarz:

Anita Okulicz pisze...

Dzień dobry,

reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
http://zrobisztosam.com

Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

Zapraszam i pozdrawiam!

Anit