Tytki Grubymi Nićmi szyte

Przygody płodnej Grubej Igły, która w poszukiwaniu swojego księcia z bajki skacze z materiału na materiał.
Ponieważ w szale namiętności nie zważa na konsekwencje, na świat wciąż przychodzą jej kolejne dzieci- TYTKI

Wszystkie TYTKI są na sprzedaż, oprócz tych, które już zostały kupione. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić podobną. Lub zupełnie inną. Swoją własną TYTKĘ Grubymi Nićmi szytą.

sobota, 2 marca 2013

WIOSENNY CUD!

Nie uwierzycie co się stało! Wczoraj jak zwykle w piątek wieczór, Gruba Igła baraszkowała z Szarym Filcem. Dzięki tym praktykom stawali się coraz młodsi, coraz piękniejsi i coraz bardziej kreatywni. Wymyślili oryginalną aplikację dla nowej Tytki i wyszyli prześliczne, malutkie, pąki kwiatów. Wyczerpani padli gdy świtało i spali do południa. Kiedy dziś się obudzili okazało się, że wpadające przez okno słońce ogrzało pąki i w efekcie te rozkwitły! Gruba Igła nie chciała wierzyć własnemu oku, Szary Filc był szoku, zrozumieli jak wielka jest moc wiosny- wydobywa z każdego to, co najpiękniejsze. 
6 komentarzy:

Justyna Adrian pisze...

Piękne torba :) W jakich cenach mniej więcej są wasze torby?

agnieszkak pisze...

Śliczna jest ta Tytka oj śliczna !Cenę plis :)

Agnieszka Wojtkowiak pisze...

Boska torba i jeszcze taki piękny odcień niebieskiego wewnątrz:-)

SylviaMade pisze...

Och Dziewczyny uwielbiam tą torbę! Jest przeprzeprzepiękna! Marzę o takiej calusieńkiej, samej szarej, bez kwiatków, bo ja taki Szaraczek bardziej ;) Z wielką chęcią wymienię się z Wami na wybrane przez Was bransoletki :) Jeśli propozycja jest nadal aktualna, to proszę skontaktujcie się ze mną mailowo sylviamade2012@gmail.com Pozdrawiam cieplutko! :*

Grube Nici pisze...

dziękujemy, dziękujemy i dziękujemy :))

magness pisze...

booooska :)