Tytki Grubymi Nićmi szyte

Przygody płodnej Grubej Igły, która w poszukiwaniu swojego księcia z bajki skacze z materiału na materiał.
Ponieważ w szale namiętności nie zważa na konsekwencje, na świat wciąż przychodzą jej kolejne dzieci- TYTKI

Wszystkie TYTKI są na sprzedaż, oprócz tych, które już zostały kupione. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić podobną. Lub zupełnie inną. Swoją własną TYTKĘ Grubymi Nićmi szytą.

wtorek, 2 kwietnia 2013

ZABAWA W ZAJĄCA

Święta, święta i po świętach, jak mawiają stare ciotki i przyznam, że to porzekadło za każdym razem wprawia mnie w zakłopotanie, bo nigdy nie wiem, jak je skomentować. Takie krótkie, z pozoru nic nie wnoszące, a jednak zawiera w sobie ból przemijania i smutek, że te wszystkie wystane w kolejkach kiełbasy  zostały i będzie trzeba dać je psu, a nadmiar chleba i ciasta rzucić wronom na pożarcie. Szkoda, że nie można dodać "śnieg, śnieg i po śniegu", bo ten w tym roku się czuje wyjątkowo pewnie, a przydrożne bałwany grają nam na marchewkowych nosach.  
Po świętach oprócz śniegu zostały prezenty przyniesione przez Zająca. Dla dzieci słodycze i drobiazgi, dla dorosłych nic, z jednym małym wyjątkiem. Z okazji urodzin gospodyni specjalnie dla niej zaprojektowana tytka, nazwana na jej cześć:

WARIACJA TERESY
3 komentarze:

SylviaMade pisze...

Ależ kolorowo u Was! Extra torba, wariacka, wiosenna i bez wątpliwości napełniająca pozytywną energią! :) Pozdrowienia, S.

Grube Nici pisze...

Bo chcemy wioooosneeeeee!!!!

Grube Nici pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.