Tytki Grubymi Nićmi szyte

Przygody płodnej Grubej Igły, która w poszukiwaniu swojego księcia z bajki skacze z materiału na materiał.
Ponieważ w szale namiętności nie zważa na konsekwencje, na świat wciąż przychodzą jej kolejne dzieci- TYTKI

Wszystkie TYTKI są na sprzedaż, oprócz tych, które już zostały kupione. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić podobną. Lub zupełnie inną. Swoją własną TYTKĘ Grubymi Nićmi szytą.

środa, 22 października 2014

PSTRA AKCJA

Chyba wspominałyśmy już, że teraz nosi się wszystko- łączy się dowolne kolory ze sobą, nie razi już zestawienie różowego z czerwonym, nie przeszkadzają paski z kwiatami czy grochami. W zasadzie - im bardziej odważne zestawienia, tym ciekawiej. Ale niektóre kolory pasują do innych wyśmienicie i żadna moda nie jest w stanie tego zmienić. Tak jest na przykład z zielenią i brązem, turkusem z kremowym, granatem z czerwienią. I tak jest w przypadku morskiego błękitu z pomarańczą- świetnie się ze sobą dogadują. I jak się okazało- potrafią wspólnie tworzyć nieprzewidywalne wzory. Efekt wygląda tak, jakby się ze sobą ścigały, konkurowały, chciały udowodnić, który jest ładniejszy. A to przecież tak samo jak w przypadku dobrego duetu- chociaż każdy solo brzmi dobrze, to dopiero razem stanowią całość. 

2 komentarze:

White_Lady 24 pisze...

Śliczne! Pozdrawiam zapraszam do mnie na bloga http://handmade-with-love-by-klaudia.blogspot.com/ oraz FB https://www.facebook.com/handmade.with.love.by.klaudia

Grube Nici pisze...

Dziękuję bardzo :)