Tytki Grubymi Nićmi szyte

Przygody płodnej Grubej Igły, która w poszukiwaniu swojego księcia z bajki skacze z materiału na materiał.
Ponieważ w szale namiętności nie zważa na konsekwencje, na świat wciąż przychodzą jej kolejne dzieci- TYTKI

Wszystkie TYTKI są na sprzedaż, oprócz tych, które już zostały kupione. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić podobną. Lub zupełnie inną. Swoją własną TYTKĘ Grubymi Nićmi szytą.

piątek, 4 maja 2012

KONKURS GRUBYCH NICI

Gruba Igła szuka materiału i pomysłu na kolejne dziecko. Kto żyw niechaj bierze udział w KONKURSIE- zaprojektuj własną tytkę, z którą pokazać się na mieście to będzie wielki lans i szpan. Zdecyduj do czego będzie przeznaczona, z jakiego ma być materiału, jakie ma mieć dodatki, ile rączek, jaki kolor, etc. Uszyjemy tytkę według najlepszego (naszym zdaniem) pomysłu i wręczymy ją autorowi(rce) pomysłu. Najchętniej poznamy tą osobę osobiście 19 maja na Festynie Osiedla Zwycięstwa w Poznaniu, ale jeśli zwycięzca będzie spoza Zwycięstwa, albo nawet spoza Poznania, wyślemy tytkę pocztą.  Piszcie do nas na adres: grubenici@gmail.com


2 komentarze:

Boniffacy pisze...

Pozwoliłam sobie zareklamować konkurs u siebie na blogu. Banerek odnoszący się do szczegółów na fb jest nieaktywny, a fajniej byłoby gdyby przenosił od razu na stronę Grubych Nici na fb :)

Grube Nici pisze...

Dzięki wielkie, już działa :)