Tytki Grubymi Nićmi szyte

Przygody płodnej Grubej Igły, która w poszukiwaniu swojego księcia z bajki skacze z materiału na materiał.
Ponieważ w szale namiętności nie zważa na konsekwencje, na świat wciąż przychodzą jej kolejne dzieci- TYTKI

Wszystkie TYTKI są na sprzedaż, oprócz tych, które już zostały kupione. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić podobną. Lub zupełnie inną. Swoją własną TYTKĘ Grubymi Nićmi szytą.

sobota, 12 maja 2012

ŚCICHAPĘK

Nastał maj, czas kiermaszów, koncertów i festynów. Na jednej z takich imprez plenerowych Gruba Igła poznała faceta, na pierwszy rzut oka niekiepskiego. Przedstawił się jako bezdzietny rozwodnik, dyrektor banku. Atmosfera folkloru i zachodzące nad straganami słońce sprzyjały wybuchowi gorącego romansu. W tak pięknych okolicznościach Gruba Igła nie mogła sobie odmówić przyjemności. Dopiero na drugi dzień okazało się, że nowo poznany znajomy jest żonaty i rozwodzić się nie planuje, i że nie jest dyrektorem tylko portierem w banku. Ponadto miał troje dzieci, z czego jedno z nieprawego łoża. Po nocy spędzonej z Grubą Igłą został ojcem czwartego:

TYTKI ŚCICHAPĘK


Na pierwszy rzut oka tytka jest niepozorna, ciemnozielona, zwyczajna. Jednak wprawne oko dostrzeże wesołą podszewkę:Przy bliższym poznaniu Tytka Ścichapęk może pokazać swoje drugie dno. Dno, które staje się barwnym, kwiatowym wierzchem:Brak komentarzy: